FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ(citāda fizkultūras stunda)

Nedaudz no vēstures..
Fizkultūras uzdevums ir sekmēt harmoniski attīstītas personības veidošanu, cilvēka veselības nostiprināšanu, fizisko spēju attīstību un izmantošanu sabiedriskajā praksē (ražošanā, Dzimtenes aizsardzībā u.tml.). Fizkultūras masveidība ir priekšnoteikums izciliem sasniegumiem sportā. Tā rakstīja kādreiz.

Šī FIZKULTŪRAS STUNDA (funkcionālais – vispārattīstošais treniņš) ir paredzēta cilvēkiem kuri vēlas sevi fiziski attīstīt un pilnveidot.

FIZKULTŪRAS STUNDA ir iespēja izkustēties, uzlabot pašsajūtu un pašapziņu, sasniegt jaunus izaicinājumus. Nodarbībā attīstīsim līdzsvaru, koordināciju, lokanību, spēku un izturību. Nodarbībā vingrosim gan ar savu svaru, gan izmantosim dažādus rīkus (bumbas, hanteles, nūjas, pretestības gumijas, vingrošanas paklājus, virves, vingrošanas solus u.c.), kā arī pielietosim TRX iekares sistēmu (tiek izmantots tikai ķermeņa svars, sniedzot iespēju pašam kontrolēt pretestības spēku un grūtības pakāpi).
Nodarbības tiks veidota pēc apļa treniņa principa. Katrs dalībnieks pats varēs regulēt gan savu slodzi, gan uzdevumu izpildes tempu atbilstoši viņa fiziskai sagatavotībai.

NODARBĪBU LAIKI :
Otrdienas pl.19.00 – 20.00 – VINGROJUMI AR SAVU SVARU. Nodarbība vērsta uz muguras, vēdera preses, iegurņa un ķermeņa dziļās muskulatūras nostiprināšanu. Treniņš sevī ietver spēka, stiepšanās un līdzsvara vingrojumus. Nodarbībās tiek izmantots paša cilvēka ķermeņa svars.

Pirmdiena un ceturtdien pl. 19.00 – 20.15 – APĻA TRENIŅŠ AR INVENTĀRU.

Otrdien un ceturtdien pl.12.00 – 12.45 – PUSDIENLAIKA TRENIŅŠ gan ar savu svaru,gan inventāru.

Uz nodarbību ierasties 5 min ātrāk.

Pieteikties uz nodarbību tālr. 29229246

Ja Tu domā, ka ir lietas, ko Tu nevari izpildīt, tad droši vien, ka tā ir taisnība. BET…Nepamēģinājis, neuzzināsi, ko vari paveikt!

One Response to FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ(citāda fizkultūras stunda)

  1. Rita says:

    Sveiki!
    Vēlējos painterešeties vai 4.vidusskolas sporta zālē arī notiks fizkultūras stunda?

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *