Power Plate

Power Plate® augstāko tehnoloģiju trenažieri ir jauns vārds atveseļošanās un veselības uzlabošanas jomā visām vecuma, dažādu dzīvesveidu un fizisko spēju grupām. Treniņu pamatā ir  vienmērīga paātrinājuma treniņu™ principi, kas ir vērsti uz ķermeņa dabisko reakciju stimulēšanu pret vibrāciju.

Vibrācijas radītās svārstības izraisa saraušanās refleksu, liekot muskuļiem sarauties ar ātrumu no 25 līdz 40 reizēm sekundē. Power Plate trenažieri, pateicoties trīs dimensijās vibrējošai platformai, ļauj efektīvi trenēt muskuli līdz pat 100%.  25 minūšu nodarbība uz Power Plate trenažiera līdzvērtīga 1,5 stundu ilgam treniņam tradicionālajā trenažieru zālē.

10 iemesli, kādēļ pamēģināt  nodarbības uz Power Plate:

1. lielisks kardio un spēka treniņš,

2. palielina lokanību un muskuļu tonusu,

3. uzlabo līdzsvaru un koordināciju,

4. palielina testosterona un augšanas hormonu līmeni,

5. pazemina kortizola līmeni (stresa hormonu),

6. relaksējošas masāžas iedarbība,

7. uzlabo asinsriti un vielmaiņas procesus,

8. palēnina nervu sistēmas novecošanos,

9. palielina kaulu stiprību (minerālo blīvumu),

10. kvalitatīvi uzlabo ādu – pozitīvi rezultāti cīņā ar celulītu.

30 minūšu vienmērīga paātrinājuma treniņš uz Power Plate PRO6:

 • 5 min. – iesildīšanās
 • 20 min. – dažādas noslodzes vingrinājumi
 • 5 min. – relaksācija-masāža

Nodarbības ieteicams apmeklēt 2-3 reizes nedēļā. Individuālas nodarbības notiek profesionāla trenera uzraudzībā!

Power Plate jau ir lieliski pierādījis savu efektivitāti praksē. Gan neskaitāmi sporta klubi un pasaules līmeņa sportisti (futbola klubi Manchester United un Chelsea, tenisisti Rafael Nadal un Serena Williams, basketbolisti Chicago Bulls, golfa spēlētāji), gan slavenības, aktieri un dziedātāji (Madonna, Victoria Beckham, Валерия un citi) izmanto Power Plate savu treniņu kompleksajā programmā!

Kas ir Power Plate®?

Power Plate unikālie, augstāko tehnoloģiju trenažieri ir jauns vārds atveseļošanās un veselības uzlabošanas jomā visām vecuma, dažādu dzīvesveidu un fizisko spēju grupām. Treniņu pamatā ir progresīvie vienmērīga paātrinājuma treniņu™ principi, kas ir vērsti uz ķermeņa dabisko reakciju stimulēšanu pret vibrāciju. Vibrācijas radītās ciklveida svārstības, kuras absorbē cilvēka ķermenis, izraisa saraušanās refleksu, liekot muskuļiem sarauties ar ātrumu no 25 līdz 40 reizēm sekundē. Power Plate trenažieri, pateicoties trīs dimensijās (vertikāli, frontāli, sagitāli) vibrējošai platformai, ļauj efektīvi trenēt muskuli līdz pat 100%.  25 minūšu nodarbība uz Power Plate trenažiera līdzvērtīga 1,5 stundu ilgam treniņam tradicionālajā trenažieru zālē.

Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss, kas tiek izpildīts uz Power Plate trenažiera, sniedz ievērojamu daudzumu pozitīvu reakciju – tūlītēja asinsrites uzlabošanās, muskuļu spēka, izturības un lokanības palielināšanās, iespēja atbrīvoties no celulīta, problēmzonu un svara korekcija, stresa līmeņa un noguruma samazināšanās, vīriešiem – testosterona līmeņa paaugstināšanās, kas veicina potences uzlabošanos, pēctraumu rehabilitācijas laika samazināšanās un kaulaudu blīvuma palielināšanās. Pozitīvu rezultātu sasniegšana ir apstiprināta ar daudzpusīgiem akadēmiskiem un neatkarīgiem medicīniskiem pētījumiem.

Pēc Power Plate nodarbībām parasti nav novērojama sāpju sajūta un diskomforts, jo pateicoties paātrinātajiem vielmaiņas procesiem, muskuļos neuzkrājas toksīni un pienskābe.

Kā tas strādā?
Izpildot vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumus uz Power Plate trenažieriem, ķermeņa stāvokļa destabilizācija telpā noved pie muskuļu saraušanās refleksa no 25 līdz 40 reizēm sekundē. Vēl vairāk, lai radītu optimāla treniņa nosacījumus, Power Plate slodzes un atbilstoši muskuļu saraušanās ir jānotiek mūsu ierastā trīsdimensiju telpā, pilnībā pakļaujoties cilvēka ķermeņa fizioloģijas īpatnībām. Rezultātā rodas nepārspējams ķermeņa spēka raksturojuma palielinājums.

Principu pamatā, pēc kuriem strādā Power Plate trenažieri, ir kustības likums, kuru atklāja Īzaks Ņūtons – objekta spēks ir pielīdzināms tā masai, kas pareizināta ar paātrinājumu jeb F= m x a. Tas nozīmē, ka var palielināt funkcionālo spēku (izturību, spēku un jaudu) vingrojumu izpildē, izmantojot lielāku masu, vai izmainot otru svarīgāko lielumu – paātrinājumu. Lielākajā daļā treniņu veidu izmanto masas komponenti – hanteles, svara stieņi utml. Power Plate tehnoloģijā mainās otrā dotā vienādojuma komponente, t.i. paātrinājums nozīme (g), un tiek izmantots tikai paša cilvēka svars.

Pateicoties augsto tehnoloģiju attīstībai, inženieriem ir izdevies vienā korpusā apvienot ilggadējas zinātnieku izstrādnes un radīt inovatīvu jaunības un veselības ģeneratoru. Šī optimālā un revolucionārā treniņu metode ļauj „noslogot” cilvēka ķermeni, vienlaikus izvairoties no traumām un stresa faktoriem. Smaguma spēks – tas ir spēks, kas piešķir papildus slodzi cilvēka ķermenim katru mūsu dzīves sekundi, veicot katru mūsu kustību. Izpildot Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumus uz Power Plate trenažiera, cilvēka ķermenis „sver” vairāk ar katru paātrinājuma palielināšanu.

Tā rezultātā rodas slodze, un ķermenis sāk pretoties izmainītajam smaguma spēkam katrā izpildītajā vingrojumā. Tas ir visu Power Plate® spēka un atveseļošanas programmu pamats. Faktiski cilvēka ķermeņa adaptācija pie tāda veida slodzes pakļaujas vienam bioloģiskam un fizioloģiskam likumam, kā arī tas notiek citos fizisku treniņu veidos. Tomēr ir jāpiebilst, ka treniņos ar Vienmērīga paātrinājuma treniņa™ metodi mēs nenomācam, bet optimizējam mūsu organisma darbību. Atšķirība ir tikai pielietojamā „stimula” dabā (t.i. paātrinājuma nozīmes izmaiņas), nevis iedarbošanās uz cilvēka svara „arsenāla” pretošanos.

Atcerieties, tā kā vispirms mēs rūpējamies par Jūsu drošību, mēs iesakām iepazīties ar ierobežojumu sarakstu un konsultēties ar ārstu vai citu speciālistu jautājumu gadījumā pirms nodarbību uzsākšanas.

Power Plate trenažieru izmantošanas ierobežojumi:

 • grūtniecība;
 • dziļo vēnu tromboze;
 • nopietnas sirds-asinsvadu saslimšanas;
 • nesen pārciesta operācija vai ķirurģiska iejaukšanās;
 • sintētiskas, mākslīgas locītavas;
 • spēcīga trūce, diskopātija, spondilolīze;
 • spēcīgs diabēts;
 • epilepsija;
 • smagas saslimšanas, iekaisumi;
 • spēcīga migrēna;
 • kardiostimulatora izmantošana;
 • nesen uzstādīta IUS, gredzeni, metāla saspraudes, skrūves vai plates;
 • audzēji;
 • acs tīklenes problēmas, disfunkcija.

Jaunākais  vecums nodarbību uzsākšanai 14 gadi. Jauniešiem līdz 18 gadiem ieteicams pirmo nodarbību apmeklēt kopā ar vecākiem.

Piezīme. Ja Jums ir kāds no augstāk uzskaitītajiem ierobežojumiem, tas nenozīmē, ka nodarbības ar Power Plate® trenažieriem Jums ir pilnībā aizliegtas. Uz medicīnas iestāžu un institūtu bāzes patstāvīgi tiek veikti dziļi Vienmērīgā paātrinājuma treniņu™ metodes efektivitātes pētījumi, un ierobežojumu saraksts drīz var tikt pārskatīts. Tomēr drošības nolūkos mēs iesakām konsultēties pie sava ārsta, ja Jums ir kāds no šiem ierobežojumiem

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *