Sportistiem

Profesionālie atlēti vienmēr meklē jaunas, progresīvas metodes sava ķermeņa pilnveidošanai. Rezultātu uzlabošanai viņi cītīgi trenējas, arvien paplašinot sava organisma spēju robežas.

Power Plate trenažieris ar vibrāciju palīdzību izsauc mērķtiecīgu reflektoru muskuļu saraušanos, radot to atbildes reakciju. Muskuļi ritmiski saraujas ar ātrumu no 30 līdz 45 reizēm sekundē divās amplitūdās, 2 mm un 4 mm, atkarībā no sportista sagatavotības pakāpes. Pie šādas intensīvas muskuļu sķiedru saraušanās  (900 saraušanās 30 sekunžu laikā pie minimālas slodzes) pilnveidojas centrālās nervu sistēmas regulējošie mehānismi.

Īpaši aktīvi Power Plate stimulē sarkanās muskuļu šķiedras, kas ievērojami ietekmē uzrāvienu, un līdz ar to arī rezultātu tādos sporta veidos kā sprints, lecieni, mešana u.c. Augšanas hormonu HGH un AGF-1 izstrādes palielinājums garantē ātrāku atjaunošanos. Power Plate var izmantot atsevišķi vai apvienojot ar tradicionālajiem fiziskās aktivitātes veidiem (piemēram, veikt iesildīšanos uz Power Plate, tad klasisku treniņu pēc jebkuras programmas, bet nobeigumā – atsildīšanos un masāžu ar Power Plate palīdzību). Ja Jūs  nodarbojaties ar spēka sporta veidiem, tad ķermeņa augšdaļas vai apakšdaļas koordinācijas uzlabošanai ir mērķtiecīgi savienot vingrošanu uz Power Plate ar vingrinājumiem, kuros tiek izmantots papildus svars (svaru stienis, hanteles utml.).

Power Plate trenažieru izmantošana kompleksajos treniņos ļauj efektīvi izvadīt no muskuļiem pienskābi, pateicoties tam pēc treniņiem nav sāpju sajūtas muskuļos.

Katra profesionāla sportista dzīvē pienāk brīdis, kad treniņu slodzes palielinājums nevēlami ietekmē veselību. Tādā brīdī neaizvietojams kļūst Power Plate trenažieris. Ar tā palīdzību viegli var palielināt slodzi, ne tikai nekaitējot organismam, bet pozitīvi ietekmējot veselību!

Zinātniskie pētījumi apstiprina augstu Power Plate trenažiera efektivitāti, lai palielinātu muskuļu eksplozīvo spēku, lokanību, kaulu blīvumu (kas ir lieliska traumu profilakse, kā arī palīdz ātrākai pēctraumu rehabilitācijai). Bez tā, Power Plate treniņu laikā tiek stiprināta sirds un asinsvadu sistēma, uzlabojas centrālās nervu sistēmas regulējošie mehānismi, uzlabojas reakcija, paātrinās vielmaiņa.

Power Plate trenažierus izmanto daudzas profesionālās komandas visā pasaulē! Tos plaši pielieto treniņprocesā tādos sporta veidos kā futbols, basketbols, hokejs, teniss, golfs, vieglatlētika, peldēšana u.c.

Veicot treniņnodarbību uz Power Plate tiek nodarbinātas līdz 100% no muskuļu škiedrām. Parastajos treniņos, veicot līdzvērtīgu vingrinājumu, iespējams nodarbināt tikai līdz 40% muskuļu šķiedru.

Tiek sastādīts individuāls treniņu plāns atbilstoši sporta veida specifikai!

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *