Māmiņām

Vingrošanas studija Power Plate Jelgava – māmiņām draudzīga vingrošanas vieta!

Bērniņa sagaidīšana ģimenē ir skaists un brīnišķīgs notikums!!! Taču vecāki zina, ka tas nes sev līdzi ne tikai milzīgu prieku, bet arī papildus pienākumus, rūpes un atbildību. Dažbrīd šķiet, ka ikdiena sagriežas kājām gaisā! It īpaši to izjūt māmiņas, dzīvojoties mājās kopā ar bērnu – ierasta dzīves ritma vietā nāk pilnīgi kas jauns! Ir vajadzīgs laiks, lai aprastu ar jauno situāciju, apgūtu pielāgošanās mākslu, iemācītos no jauna plānot laiku, rēķinoties ar mazuļa vajadzībām un dienas režīmu. Ir jauki, ja izdodas no sirds pieņemt un mierīgi izbaudīt šīs dzīves pārmaiņas!

Nepaiet ne ilgs laiks, kad pamazām daudzas foršas lietas var sākt darīt kopā ar bērnu! Iet garās pastaigās, satikt draudzeni un nesteidzīgi iedzert kafiju mājīgā kafejnīcā, pat vingrot var doties kopā ar bērnu!!! Jā, jā, jo tagad Jelgavā ir māmiņām draudzīga vingrošana vieta – Vingrošanas studija Power Plate Jelgava!

Te nāk vingrot māmiņas gan ar zīdaiņiem, gan ar rāpotājiem, gan vecākiem bērniem. Paši mazākie bieži vien čuč turpat blakus savā ratu kulbiņā vai autokrēslā. Mammas parasti jau pazīst savu mazuļu dienas režīmu un ieplāno apmeklējumu viņu diendusas laikā. Bet ir bērniņi, kas visu treniņa laiku pavada nomodā, uzmanīgi vērojot mammu vingrojam! Var arī paņemt līdzi mīļāko mantu un pavadīt laiku, spēlējoties uz bērnu paklājiņa. Rāpotāji ir iecienījuši mīkstās šķēršļu joslas un rotaļas bumbu baseinā! Jāsaka, ka šīs aktivitātes aizrauj arī vecākus bērnus – viņi paši ļoti labprāt iesaistās bērnu laukuma būvēšanā! Lielā cieņā ir TRX jostas, kurus aktīvākie bērni pamanās izmantot šūpoļu vietā… Parasti izdodas bērnus nodarbināt tā, lai arī viņiem vingrošanas studijā pavadītais laiks būtu interesants un pozitīvām emocijām bagāts!

Ļoti būtiski ir tas, ka nodarbība ilgst vien 30 minūtes, līdz ar to bērniem nav grūti noturēt uzmanību uz savām spēlēm un rotaļām. Ja bērniņš uz vingrošanas laiku paliek mājās ar tēti, aukli vai citu pieskatītāju, tad šķiršanās no mammas ir pavisam uz neilgu brīdi – tas ir lielisks risinājums mammām, kas baro bērnus ar krūti.

Tā ir burvīga iespēja jaunajām māmiņām atgūt formu pēc dzemdībām, iegūt skaistu un stingru augumu!

Power Plate trenažieris ir īsts atradums arī strādājošām māmiņām! Tik daudzām sievietēm pazīstama un saprotama vēlme pēc darba ātrāk satikt savus mīļos, palutināt ģimeni ar gardām vakariņām, palīdzēt bērniem mācībās, vienkārši pabūt visiem kopā. Ar savu enerģiju, izdomu un laika plānošanu mūsdienu sievietes spēj izdarīt daudz un vēl vairāk! Viņas ir gādīgas mammas, mīlošas sievas un lieliskas mājsaimnieces! “Dodot gūtais neatņemams!” Tas gan nebūt nav viegli vienmēr būt enerģiskai, smaidīgai, starojošai un skaistai! Tāpēc sievietēm tik ļoti ir nepieciešams laiks arī sev, lai varētu sevi iepriecināt un uzlādēties jaunai dienai!

Sportiskas formas uzturēšanai un stingra auguma veidošanai Jelgavā tagad ir pieejamas nodarbības uz efektīvā Power Plate trenažiera, kas jau ir guvis plašu popularitāti Rīgā un citur pasaulē! Tikai 30 minūšu nodarbība uz Power Plate trenažiera ir līdzvērtīga 1,5 stundu ilgam treniņam tradicionālajā trenažieru zālē! Vingrinājumi tiek izpildīti uz 3D vibrējošas platformas, un vibrācijas radītās svārstības izraisa saraušanās refleksu, liekot muskuļiem sarauties ar ātrumu no 25 līdz 40 reizēm sekundē. Tas ir ideāli piemērots aizņemtiem cilvēkiem, jo pusstundu laika var atlicināt gan pusdienu pārtraukumā, gan pēc darba laika, gan brīvdienās – tas īpaši neietekmē dienas ritmu, taču sniedz ļoti daudz pozitīvu efektu!
* Pieaug muskuļu tonuss un izturība
* Uzlabojas ķermeņa forma
* Paātrinās vielmaiņas procesi
* Uzlabojas ādas elastība, samazinās celulīts
* Palielinās lokanība, uzlabojas līdzsvars un koordinācija
* Samazinās stresa līmenis

Power Plate augstāko tehnoloģiju trenažieri ir piemēroti visām vecuma, dažādu dzīvesveidu un fizisko spēju grupām. Individuālas nodarbības notiek profesionāla trenera vadībā!

Power Plate jau ir lieliski pierādījis savu efektivitāti praksē. Savu treniņu programmā to iekļauj gan neskaitāmi pasaules līmeņa sporta klubi un sportisti (tenisisti Rafael Nadal un Serena Williams, sportisti no NBA un NHL klubiemi), gan slaveni aktieri un dziedātāji (Madonna, Viktoria Beckham, Valērija u.c.)

P.S. Vingrošanas studija Power Plate Jelgava aicina vingrot arī tētus, vecvecākus un jauniešus no 14 g.v.

Sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *