Senioriem

Kas ir vecums? Un kādēļ cilvēce no tā tik ļoti baidās? Par šo jautājumu ir veikti daudz zinātniskie pētījumi un lielākoties tajos secināts, ka lai arī kādi būtu pamatiemesli (ekoloģija, stress, mazkustīgs dzīvesveids, nepieciešamo mikroelementu trūkums, vīrusi utml.), organisma novecošanās notiek šūnu barošanas un sārņu izvadīšanas traucējumu dēļ. Tieši organisma vielmaiņas traucējumu dēļ visi mūsu orgāni ar laiku piesārņojas, nesaņem nepieciešamās vielas un sāk atmirt. Parādās tādas vecuma slimības kā osteoporoze, artrīts, sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanas, ādas un muskuļu tonusa samazināšanās u.c.

Kas būtu jādara, lai attālinātu novecošanos vai pat otrādi – iedarbinātu organisma stiprināšanas, atjaunošanas procesus un uzlabotu vielmaiņu? Viens gudrais teicis: “Kustība var aizvietot daudzas zāles, bet nevienas zāles nevar aizvietot kustību”.

Tieši kustības aktivitātes un fiziskā slodze ir vislabākais līdzeklis cīņā ar nogurumu un palīdz paātrināt organisma vielmaiņas procesus, apgādājot šūnas ar skābekli un barības vielām, kā arī izvadot sārņus. Cilvēki, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, tik tiešām slimo retāk, izskatās labāk un dzīvo ilgāk! Bet kas tad ir biežākie klupšanas akmeņi, kādēļ cilvēki neizmanto savas iespējas?

Pirmkārt, lai panāktu organisma vielmaiņas normalizēšanos un paātrināšanos, klasiskajiem treniņiem regulāri jāvelta ļoti daudz laika – nav daudz tādu cilvēku, kas sportam var atvēlēt vismaz 9-10 stundas nedēļā. Otrkārt, organisma atjaunošanās procesu iedarbināšanai nepieciešama spēcīga muskuļu iedarbība, ko klasiskajos treniņos var sasniegt tikai ar lielu svaru palīdzību, taču tas savukārt negatīvi ietekmē locītavas un iekšējos orgānus. Strupceļš? Nebūt ne!

Power Plate vibrotrenažieris – tas ir īsts jaunības, veselības un skaistuma ģenerators, kas lieliski palīdz uzveikt arī nogurumu. Tas ļauj treniņa laikā nodarbināt līdz pat 100% muskuļu šķiedru, kas vairākas reizes paātrina organisma vielmaiņas procesus. Par cik muskuļu saraušanās notiek ar lielu ātrumu (no 25 līdz 50 reizes sekundē), 15 minūšu treniņš ar Power Plate pēc ietekmes pakāpes uz muskuļiem  ir vienāda ar 1 stundu treniņu trenažieru zālē.

Tas ļauj iegūt izteiktu atjaunošanas un vispārnostriprinošu efektu, trenējoties tikai 2-3 reizes nedēļā pa 25-30 minūtēm. Turklāt nodarbības uz Power Plate sekmē kaulu audu nostiprināšanos, kolagēna izstrādi ādā, sirds un asinsvadu sistēmas atjaunošanos, galvas smadzeņu apgādāšanu ar skābekli, augšanas hormona izstrādi, testosterona izstrādi vīriešiem.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *